DŮLEŽITÉ ! ! !  Členská schůze SPMP ČR pobočný spolek Praha - jih                                                              

 

Členská schůze SPMP ČR pobočný spolek Praha - jih                                                                                                          

Dne 18.12.2017 v 16:30 hodin svoláváme členskou schůzku našeho pobočného spolku Praha - jih, v zasedací místnosti ve 2. patře na adrese Karlínské náměstí 58/12, Praha 8 - Karlín. Stanice tramvaje Karlínské náměstí. Před touto schůzkou bude probíhat soutěž puzzle a předvánoční posezení. Můžete se tak zúčastnit všech akcí najednou. Vánoční pohoštění bude připraveno a každý dostane malý dárek. Program schůzky bude zveřejněn čtrnáct dní před schůzkou. Těšíme se na vás Dana Lacinová, Jana Čajková, Zuzana Bláhová

 

 
 

SVÉPOMOCNÁ SKUPINA PRO RODIČE A PŘÍBUZNÉ LIDÍ S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM

 

 setkání v sobotu 23.9. 2017 od 15 do 17 hodin

 

na parníku Grand Bohemia, nástupiště č. 10, sraz ve 14 - 14:30 hod.

Máte pocit, že se nevyznáte v novém občanském zákoníku, máte problém využít nové nástroje, které nám nabízí pro naše lidi s postižením, nevíte, co je pro nás nejlepší a nejvhodnější řešení v otázce svéprávnosti našeho dítěte. Trápí Vás otázky ohledně budoucnosti nás rodičů i našich potomků s postižením. Přijďte mezi nás. Máme připravený program pro setkávání se s právníky a možnost se zeptat na otázky, které nás tolik trápí a současně velmi zajímají. Odborný dohled zajišťuje psycholožka  Xenie Dočkálková. Tento program je poskytován zdarma v rámci naší svépomocné skupiny. V době konání rodičovské skupiny probíhá program pro naše děti.

Kapacita  skupiny je deset osob.

Účast možná po předchozím objednání u koordinátorky programu:

Dana Lacinová, tel.: 606 511 304 po 17 hodině     e-mail.: spmp.praha-jih@seznam.cz

 

 

 

Pro setkávání, placení příspěvků, přihlášení na akce a konzultace máme k dispozici kancelář v Karlíně s bezbariérovým přístupem, kde má sídlo republikový orgán SPMP ČR a kde také máme k dispozici poradnu. Tuto kancelář máme pronajatou společně s pobočným spolkem Praha - západ, vždy ve čtvrtek, jednou za čtrnáct dní. Kancelář najdete ve třetím patře (výtah), na adrese Karlínské náměstí 58/12, Praha 8 - Karlín. Stanice tramvaje Karlínské náměstí.                                                                                                                                            

Konzultační hodiny :

26.10., 9.11., 23.11., 7.12.2017, 

vždy od 10 do 12 hodin.

V případě potřeby si můžete  osobně sjednat schůzku telefonicky u každé předsedkyně spolku mimo uvedené  hodiny.                                                                                                                               

Prosím, volejte výhradně svým předsedkyním spolku. Jedině tak dostanete přesné informace.  Náš kontakt Dana Lacinová tel.: 606 511 304      

 

Placení příspěvků bankovním převodem :

transparentní účet u FIO banky: 2300866657/2010

ZDE klikněte a můžete si ihned ověřit svoji platbu:

Jako variabilní symbol uvádějte členské číslo popřípadě jméno člena. Toto číslo je uváděné na obale každého dopisu členům. Pokud své číslo neznáte, volejte, dozvíte se ho.                                                                                                  

Děkujeme všem, kteří se zaregistrovali u našeho spolku a vyplnili přihlášku. Kdo  ještě neměl čas, tak si přihlášku vyžádejte a vyplňte. 

Dopis členům zasíláme všem, ale příští dopis č. 153 obdrží jen zaregistrovaní členi s platnou přihláškou. Zkontrolujte, jestli jste splnili svou členskou povinost a zaplatili jste členský příspěvek na rok 2016 a na rok 2017.

Dopis členům si můžete stáhnout v sekci Dopis členům. Jsou tam všechna čísla.
 

 

 

 

Čertovské puzzle                                                                                                                                                                        Srdečně vás zveme na soutěž " PUZZLE", která se bude konat 18.12. 2017 od 13 do 16 hodin v zasedací místnosti ve  2. patře na adrese Karlínské náměstí 58/12, Praha 8 - Karlín. Stanice tramvaje Karlínské náměstí. Můžete si přinést svoje puzzle. Na tuto akci se nezapomeňte přihlásit do 30.11.2017 na tel. 606 511 304, prostřednictvím web stránek nebo nás navštivte v době návštěvních hodin v Karlíně. Dana Lacinová, Zuzana Bláhová, Jana Čajková

Důležité informace pro členy

Stáhněte si brožurku o novém občanském zákoníku

14.10.2016 21:21
brozura_final_web.pdf (311 kB)