Důležité upozornění ! ! !


Dotované pobyty se skupinovou asistencí v tuzemsku tento rok nebudeme pořádat. Rozhodli jsme se tak pro moje a synovy zdravotní komplikace. Jako náhradu nabízíme níže uvedené pobyty. Jeden pobyt je dotovaný pro rodiče nebo příbuzné s dětmi - Stará Živohošť. Druhý je pro osoby s mentálním postižením bez rodičů se skupinovou  asistencí - Chorvatsko Pakoštane. Omlouvám se a doufám, že se moje situace ustálí a půjde vše jako dříve. Dana Lacinová

 

Dotovaný pobyt s individuální asistencí na Staré Živohošti 9. 7. - 23. 7. 2017. Pobyt pro rodiče nebo příbuzné s dětmi na 14 dní. Letos je pobyt opět od neděle do neděle!

Program pobytu: rehabilitační cvičení, masáže, plavání v bazénu se slanou vodou, bowling, přednášky o novém občanském zákoníku a svéprávnosti, výlety do okolí na hrady a zámky, výlet parníkem na Slapy, dopoledne bude program zajištěn pro naše děti a pro rodiče zvlášť, odpoledne budeme mít společný program.

Strava: plná penze formou švédského stolu, dostatek ovoce a zeleniny, pitný režim

Předpokládaná dotovaná cena: 7. 800 Kč

Cena zahrnuje ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s TV, WC a sprchou, bazén se slanou vodou, dopravu, plnou penzi, pitný režim, odměny, dopravu na výlety bez vstupů do kulturních objektů.

Doprava: zajištěna autobusem až na místo

Vyrozumění dostane každý na základě došlých přihlášek. Tento pobyt je vhodný pro pohyblivé účastníky. Budeme podnikat vycházky do okolí a je zde nerovný terén. Objekt není bezbariérový.
Budeme bydlet v hotelu Narex. Je nově zrekonstruovaný, čistý a je zde bezvadná kuchyně formou švédských stolů. Budeme mít k dispozici bazén se slanou vodou, bowlingovou dráhu, tělocvičnu s běžeckými trenažéry a jinými vymoženostmi, ping pong, laserovou střelnici. Budeme mít k dispozici asistentku pro dopolední program našich dětí. Dospělí budou mít program se mnou. Odpoledne bude program společný. Programovou vedoucí pobytu je Jana Čajková. Těší se na Vás také naši dva maskoti - Eliška a Lejdynka (psíci plemene york ).

Hledáme sponzory – pokud máte někdo možnost sehnat finanční sponzorský dar, vystavíme darovací smlouvy, tím by se celková cena na pobyt značně snížila. 
Přihlášky posílejte na adresu: Dana Lacinová, Levského 3209/7,143 00 Praha 4 – Modřany do konce února 2017.  Neposílejte přihlášky doporučeně. Můžete poslat přihlášku skenovanou (s podpisem) e-mailem. Na přihlášku připište také e-mail adresu, kam mohu adresovat odpovědi. Z důvodu uhrazení zálohové faktury, budeme vybírat zálohu na pobyt 2.000 Kč v březnu 2017. Schůzka na pobyt bude v květnu, kdy budeme vybírat i doplatek. Je možné zálohu i doplatek poukázat na účet do banky. Každý obdrží variabilní symbol pro tuto platbu.

Vedoucí pobytu: Dana Lacinová, tel. 606 511 304

Programová vedoucí: Jana Čajková

Zdravotník: Kateřina Tvrdková                                                         

e-mail : spmp.praha-jih@seznam.cz nebo spmp.praha4@seznam.cz – zde jsem nejvíce k zastižení, odpovím na všechny došlé dotazy J

 

Nedotovaný pobyt se skupinovou asistencí Chorvatsko Pakoštane 3. 9. – 14. 9. 2017

Nedotovaný 12 denní rehabilitační pobyt se skupinovou asistencí pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením bez doprovodu rodičů, proběhne opět s CK WES, ubytování bude ve vile VIKI v Pakoštane, ve 2–3 lůžkových apartmánech s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou s lednicí.                                                                                                       

Strava: celodenní strava zajištěna, česká kuchyně je podávána v jídelně v přízemí vily

Doprava: klimatizovaným autobusem cca 12 hodin až na místo pobytu

Předpokládaná cena: 8.850 Kč

Jitka Procházková, Veronské náměstí 378, 109 00 Praha 111, tel. 607875629

 

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově 8.9. 2017

Plánujeme návštěvu otáčivého hlediště v Českém Krumlově. Máme připravený termín v pátek 8.9.2017 od 20 hodin a bude se hrát Pták ohnivák a lišák Zorro. Je to pohádkově laděný příběh o tom, jak se z královských zahrad ztrácejí zlatá jablka. Kdo dokáže chytit zloděje? Královna Isabela je na všechno sama, na své syny se nemůže spolehnout. Jedinou nadějí tak zůstává legendární lišák Zorro. Pokud se chcete dozvědět, jak příběh dopadne, pojeďte s námi. Ubytovaní budeme v penzionu. V tomto penzionu budeme mít i snídani. Jinak v pátek si jídlo musí každý zařídit sám, v penzionu je dostupná restaurace pro hosty. Bližší informace podám přihlášeným. Pojedeme linkovým autobusem student agency, jízdenky můžeme koupit individuálně nebo hromadně. Jízdenka na ZTP/P stojí jedna cesta 50 Kč pro osobu s postižením + doprovod. Kapacita je již naplněna.

Cena: 900 Kč na osobu vstupenka + ubytování se snídaní (nocleh z pátku na sobotu)                                                                            

 

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: