Dotovaný pobyt s individuální asistencí na Staré Živohošti 8. 7. - 22. 7. 2018. Pobyt pro rodiče nebo příbuzné s dětmi na 14 dní. Letos je pobyt opět od neděle do neděle!

Program pobytu: rehabilitační cvičení, masáže, plavání v bazénu se slanou vodou, bowling, přednášky o novém občanském zákoníku a svéprávnosti, výlety do okolí na hrady a zámky, výlet parníkem na Slapy, dopoledne bude program zajištěn pro naše děti a pro rodiče zvlášť, odpoledne budeme mít společný program.

Strava: plná penze formou švédského stolu, dostatek ovoce a zeleniny, pitný režim

Předpokládaná dotovaná cena: 7. 800 Kč

Cena zahrnuje ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s TV, WC a sprchou, bazén se slanou vodou, dopravu, plnou penzi, pitný režim, odměny, dopravu na výlety bez vstupů do kulturních objektů.

Doprava: zajištěna autobusem až na místo

Vyrozumění dostane každý na základě došlých přihlášek. Tento pobyt je vhodný pro pohyblivé účastníky. Budeme podnikat vycházky do okolí a je zde nerovný terén. Objekt není bezbariérový.
Budeme bydlet v hotelu Narex. Je nově zrekonstruovaný, čistý a je zde bezvadná kuchyně formou švédských stolů. Budeme mít k dispozici bazén se slanou vodou, bowlingovou dráhu, tělocvičnu s běžeckými trenažéry a jinými vymoženostmi, ping pong, laserovou střelnici. Budeme mít k dispozici asistentku pro dopolední program našich dětí. Dospělí budou mít program se mnou. Odpoledne bude program společný. Programovou vedoucí pobytu je Jana Čajková. Těší se na Vás také naši dva maskoti - Eliška a Lejdynka (psíci plemene york ).

Hledáme sponzory – pokud máte někdo možnost sehnat finanční sponzorský dar, vystavíme darovací smlouvy, tím by se celková cena na pobyt značně snížila. 
Přihlášky posílejte na adresu: Dana Lacinová, Levského 3209/7,143 00 Praha 4 – Modřany do konce prosince 2017.  Neposílejte přihlášky doporučeně. Můžete poslat přihlášku skenovanou (s podpisem) e-mailem. Na přihlášku připište také e-mail adresu, kam mohu adresovat odpovědi. Z důvodu uhrazení zálohové faktury na pobyt, budeme vybírat zálohu na osobu 3.500 Kč v březnu 2018. Schůzka na pobyt bude v květnu, kdy budeme vybírat i doplatek. Je možné zálohu i doplatek poukázat na účet do banky. Každý obdrží variabilní symbol pro tuto platbu.

Vedoucí pobytu: Dana Lacinová, tel. 606 511 304

Zdravotník: Kateřina Tvrdková                                                         

e-mail : spmp.praha-jih@seznam.cz nebo spmp.praha4@seznam.cz – zde jsem nejvíce k zastižení, odpovím na všechny došlé dotazy 

 

 

Nedotovaný pobyt se skupinovou asistencí Chorvatsko Pakoštane 17. 8. – 26. 8. 2018

Nedotovaný 12 denní rehabilitační pobyt se skupinovou asistencí pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením bez doprovodu rodičů, proběhne opět s CK WES, ubytování bude ve vile ELKA v Pakoštane, ve 2–3 lůžkových apartmánech s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou s lednicí.                                                                                                       

Strava: celodenní strava zajištěna, česká kuchyně je podávána v jídelně v přízemí vily

Doprava: klimatizovaným autobusem cca 12 hodin až na místo pobytu

Předpokládaná cena: 7.700 Kč

Jitka Procházková, Veronské náměstí 378, 109 00 Praha 111, tel. 607875629

 

 

 

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově 2018

Plánujeme návštěvu otáčivého hlediště v Českém Krumlově. Máme připravený termín v sobotu 8.9. 2018 od 20 hodin a bude se hrát "Ztracený svět". Kdesi v hlubinách amazonského pralesa se zastavil čas a vy ještě dnes můžete na vlastní oči spatřit obrovská, strašlivá zvířata z dob dávné prehistorie. Nevěříte? Chyťte si v Krumlově svého pterodaktyla! Pokud se chcete dozvědět, jak příběh dopadne, pojeďte s námi. Ubytovaní budeme v penzionu. V tomto penzionu budeme mít i snídani. Jinak v sobotu si jídlo musí každý zařídit sám. Bližší informace podám přihlášeným. Pojedeme linkovým autobusem student agency nebo vlakem. Jízdenka na ZTP/P stojí jedna cesta přibližně 50 Kč pro osobu s postižením + doprovod.

Cena: členové našeho spolku mají vstupenku zdarma a ostatní platí za vstupenku plnou cenu + všichni si hradí ubytování se snídaní cca 600 - 650 Kč na osobu (nocleh z pátku na sobotu), platit budeme na místě, zálohu budeme vybírat v březnu 2018. 

Přihlášky posílejte do konce února 2018 na adresu: Dana Lacinová, Levského 3209/7, 143 00 Praha 4 - Modřany

                                                                        

 

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: