POBYTY

Dotovaný pobyt s individuální asistencí na Staré Živohošti 13.7. - 27. 7. 2019
Pobyt pro rodiče nebo příbuzné s dětmi na 14 dní. 
Letos je pobyt opět od soboty do soboty!

Program pobytu: 

Rehabilitační cvičení, masáže, plavání v bazénu se slanou vodou, bowling. Nabídka poradenského centra výjezdní poradny, výlety do okolí na hrady a zámky, výlet parníkem na Slapy. Dopoledne bude program zajištěn pro naše děti, odpoledne bude program společný s doprovodem.                                                                                                                     

Strava: 

Plná penze formou švédského stolu, dostatek ovoce a zeleniny, pitný režim.

Předpokládaná dotovaná cena:

8.300 Kč - Cena zahrnuje ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s TV, WC a sprchou, bazén se slanou vodou, dopravu, plnou penzi, pitný režim, odměny, dopravu na výlety bez vstupů do kulturních objektů. 

Doprava: 

Zajištěna autobusem až na místo.

Vyrozumění: 

Dostane každý na základě došlých přihlášek. Tento pobyt je vhodný pro pohyblivé účastníky. Budeme podnikat vycházky do okolí a je zde nerovný terén. Objekt není bezbariérový. Budeme mít k dispozici bazén se slanou vodou, bowlingovou dráhu, tělocvičnu s běžeckými trenažéry a jinými vymoženostmi, ping pong, laserovou střelnici. Budeme mít k dispozici asistentku pro dopolední program našich dětí. Dospělí budou mít volný program nebo v případě zájmu se mnou. Odpoledne bude program společný. Budeme s sebou mít také králíka Ejmy, morče Nely a africké šneky BobBobek + HannyBanny. Těší se na Vás také naši dva maskoti - Eliška a Ejmy (psíci plemene york ).

Hledáme sponzory – pokud máte někdo možnost sehnat finanční sponzorský dar, vystavíme darovací smlouvy, tím by se celková cena na pobyt značně snížila. 

Přihlášky posílejte na adresu: 

Dana Lacinová, Levského 3209/7, 143 00 Praha 4 – Modřany do 20. 12. 2018.  Neposílejte přihlášky doporučeně. Můžete poslat přihlášku skenovanou (s podpisem) e-mailem. Na přihlášku připište také e-mail adresu, kam mohu adresovat odpovědi. Z důvodu uhrazení zálohové faktury, bude  nutné uhradit  zálohu na pobyt 3.500 Kč do konce března 2019. Každý obdrží variabilní symbol pro tuto platbu. Schůzka na pobyt bude v květnu. Vedoucí pobytu: Dana Lacinová, tel. 606 511 304

E-mail : spmp.praha-jih@seznam.cz nebo spmp.praha4@seznam.cz – zde jsem nejvíce k zastižení. Odpovím na všechny došlé dotazy. 

Tento pobyt je už obsazený. Máme pouze jedno místo pro krizové případy.

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: